Par mani

Šajā blogā jūs visdrīzāk neatradīsiet padomus, kā un kur noķert zivis, jo nejūtos pietiekami kompetents, lai citus pamācītu. Vairāk esmu pievērsies man pazīstamu un simpātisku makšķernieku portretējumiem, viņu copes filozofijas atklāšanai, ūdens resursu aizsardzībai, ūdeņu apsaimniekošanai  u.c. jautājumiem, kā arī aprakstījis dažādas makšķerēšanas sacensības. Mazliet blogā ir arī no manas personīgās pieredzes.  Strādāju Jēkabpils avīzē “Brīvā Daugava” par maketētāju, datorspeciālistu un mājas lapas administratoru, bet brīvajā laikā šo to arī uzrakstu  un kaut kas tiek arī publicēts laikrakstā. Pēdējos gadus veidoju tematisku lappusi par un ap copi “Ne asakas!”. Lielākā daļa šajā blogā publicēto materiālu ir bijuši publicēti arī avīzē.   Pārsvarā tie ir raksti par Jēkabpils  un apkārtējo novadu (Krustpils, Viesītes, Salas, Aknīstes, Jēkabpils) ūdeņiem un   makšķerniekiem.  Pēdējā laikā manus rakstus no šī bloga ar manu ziņu  mēdz pārpublicēt arī copeslietas.lv. Tas, protams, mazliet glaimo…

Asari

Mani ūdeņi ir Jēkabpils apkārtnes ezeri un Daugava, kā arī Lubāns (tuvākais ezers no lauku mājām) . Esmu izmēģinājis daudzus copes veidus, bet pēdējā laikā vairāk pievērsies spiningošanai. Pārējie copes veidi pārsvarā ir paužu aizpildīšanai starp spiningošanas sezonām.

cope-gif

Bloga rakstīšanai mani iniciēja  bibliotēkā nejauši paņemta grāmata Deivids Mērmans Skots “Jaunie mārketinga un sabiedrisko attiecību likumi”, Gunāra Klēģera blogs un, iespējams, kaut kādā mērā arī lēni, bet neatlaidīgi, progresējošā grafomānija kā pirmā (vai kārtējā) vecuma pazīme.

Ja jums ir kas pavēstāms par mani interesējošām tēmām (makšķerēšana, makšķernieki, zivju aizsardzība, ūdeņu apsaimniekošana, maluzvejnieki, sacensības),  un kas ir saistītas ar Jēkabpils tuvāko apkārtni (bijušā rajona robežās un mazliet tālāk) atstājiet ziņojumu šeit, vai rakstiet uz e-pastu: juris_st@inbox.lv.

Juris Šteinbergs

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.