Par mani

Lai gan man ir jau pāri 50 gadiem, makšķerēju tikai pēdējos 8 no tiem, ja neskaita puikas gadus, kad skraidīju ar lazdas kātu ap piemājas dīķiem. Nepretendēju ne uz kādu autoritatīvu viedokli, jo pats brīžiem jūtos kā iesācējs, tādēļ šajā blogā neatradīsiet manus padomus, kā to zivtiņu  noķert. Iespējams, ka tos dos manu aprakstu varoņi, bet ne es.

Asari

Mani ūdeņi ir Jēkabpils apkārtnes ezeri un Daugava, kā arī Lubāns (tuvākais ezers no lauku mājām) . Esmu izmēģinājis daudzus copes veidus, bet pēdējā laikā vairāk pievērsies spiningošanai. Pārējie copes veidi pārsvarā ir paužu aizpildīšanai starp spiningošanas sezonām.

Strādāju Jēkabpils avīzē “Brīvā Daugava” par maketētāju, datorspeciālistu un mājas lapas administratoru, bet brīvajā laikā šo to arī uzrakstu, un kaut kas tiek arī publicēts laikrakstā. Pēdējos pāris gadus veidoju tematisku lappusi par un ap copi “Ne asakas!”. Lielāko daļu tajā publicēto materiālu var lasīt  arī šajā blogā. Pārsvarā tie ir raksti par Jēkabpils apkārtnes ūdeņiem un makšķerniekiem. Ceru, ka tas kādam varētu arī interesēt. Pēdējā laikā manus rakstus no šī bloga ar manu ziņu  mēdz pārpublicēt arī copeslietas.lv. Tas, protams, mazliet glaimo…

cope-gif

Bloga rakstīšanai mani iniciēja  bibliotēkā nejauši paņemta grāmata Deivids Mērmans Skots “Jaunie mārketinga un sabiedrisko attiecību likumi”, Gunāra Klēģera blogs un, iespējams, kaut kādā mērā arī lēni, bet neatlaidīgi, progresējošā grafomānija kā pirmā (vai kārtējā) vecuma pazīme.

Ja jums ir kas pavēstāms par mani interesējošām tēmām (makšķerēšana, makšķernieki, zivju aizsardzība, ūdeņu apsaimniekošana, maluzvejnieki, sacensības),  un kas ir saistītas ar Jēkabpils tuvāko apkārtni (bijušā rajona robežās un mazliet tālāk) atstājiet ziņojumu šeit, vai rakstiet uz e-pastu: juris_st@inbox.lv vai zivs@bdaugava.lv

Juris Šteinbergs

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.