Mainītas makšķerēšanas licenču cenas Radžu ūdenskrātuvē

radzi

Jaunās licenču cenas stājās spēkā no 2014. gada 5. novembra

Jēkabpils dome apstiprinājusi  grozījumus saistošajos noteikumos,  kas nosaka licenču cenas makšķerēšanai, zemūdens medībām un vēžošanai Radžu ūdenskrātuvē.  Iepriekšējās cenas bija noteiktas latos, tādēļ, pārejot uz eiro, tās kļuva tādas jancīgas. Tagad trūkums labots, tās noapaļojot. Dīvaini, ka makšķerēšanas licenču cenas visas  noapaļotas uz augšu, zemūdens medībām – viena uz augšu un viena uz leju, bet vēžošanai – abas uz leju.

Cenu pieaugums jau nav sevišķi būtisks, taču acīs krīt varenais (vairāk nekā 2 reizes) cenas pieaugums licencēm pensionāriem, invalīdiem un politiski represētajiem – no 7,11 uz 15 eiro. Laikam šo kategoriju ļautiņi Radžus apsēduši kā melnais mākonis un viņu darbošanās kaut kā jāierobežo… Paldies Dievam, ka bērniem līdz 16 gadiem arī turpmāk makšķerēšana bez maksas.
Jaunās cenas, kas stāsies spēkā pēc apstiprināšanas VARAM: dienas licence mak­šķerēšanai — 1,50 eiro (iepriekš bija 1,42 eiro); viena mēneša licence makšķerēšanai — 10 eiro (iepriekš – 8,55 eiro); trīs mēnešu licence makšķerēšanai — 20 eiro (iepriekš – 17,07); sešu mēnešu licence makšķerēšanai — 30 eiro (iepriekš – 28,46 eiro); gada licence makšķerēšanai — 45 eiro (iepriekš – 42,69 eiro); gada licence makšķerēšanai pensionāriem, personām ar invaliditāti, politiski represētām personām  — 15 eiro (iepriekš – 7,11). Se­zonas licence zemūdens medībām — 145 eiro (iepriekš – 142,29); vienas dienas licence zemūdens me­dībām — 15 eiro (iepriekš – 21,44);  vienas dienas vēžošanas licence  – 4 eiro (iepriekš – 4,27 eiro) un 0,70 eiro (iepriekš – 0,71) par katra krītiņa iz­mantošanu.

About Juris Šteinbergs

Makšķernieks, maketētājs, mājas lapas administrators, IT pusspeciālists, grafomāns
Šis ieraksts tika publicēts Licencētā makšķerēšana ar birkām , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.