Sīkums, bet patīkami

noteikumiŠodien pastaigāju pa Jēkabpils makšķernieku veikaliem. Izrādās, ka tur dabūjami makšķerēšanas noteikumi, pie tam par baltu velti. Tos izdevusi Krustpils novada pašvaldība sadarbībā ar Zivju fondu. Grāmatiņas ievadā lasāms neliels apraksts par lielākajiem Krustpils novada ezeriem – Baļotes, Marinzejas, Timsmales un Laukezeru. 

Uzmanīgu dara tikai neliela piezīme pie katra apraksta : “..nākotnē paredzēta arī licencētās makšķerēšanas ieviešana”.  Pozitīvā ziņa ir tā, ka pirms gada Krustpils novada pašvaldības Vides aizsardzības nodaļas vadītājs Ilmārs Luksts teica, ka, ja licencētā makšķerēšana tiks ieviesta, to darīs pašvaldība, licences cenu nosakot 1 – 2 latu apmērā.  Tas būtu daudz maz pieņemami, lai gan nesaprotu, kas varētu veikt kaut kādu kontroli Timsmales ezerā, kas no novada centra atrodas kaut kur “ellē ratā” mazapdzīvotā rajonā.

About Juris Šteinbergs

Makšķernieks, maketētājs, mājas lapas administrators, IT pusspeciālists, grafomāns
Šis ieraksts tika publicēts Cope, ezeri, Inspektori, Licencētā makšķerēšana, Zivju aizsardzība ar birkām , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.